Фото: GTM

Нідерланди планують побудувати вітропарк, яка забезпечить 16% електроенергії в країні

Консорціум CrossWind (спільна компанія Shell і Eneco) виграв тендер на будівництво найбільшої в Нідерландах вітряної електростанції Hollandse Kust.

Як повідомляє GTM, нова вітряна елктростанція вироблятиме не менше 3,3 ТВт/год на рік, що забезпечить 16% потреб країни в електроенергії до 2023 року. Ключовим критерієм вибору переможця в тендері стала «інноваційність» – компанія Shell гарантувала, що вітропарк буде виробляти електроенергію навіть у безвітряну погоду за рахунок сонячних панелей, які будуть розміщені між турбінами.

Вітропарк Hollandse Kust буде розташований за 18,5 км від узбережжя провінції Північна Голландія. CrossWind встановить 69 вітряних турбін, потужність кожної складе 11 МВт. Велика частина вітряків буде розташована на відстані понад 1 км один від одного.

Нагадаємо, що вчора космічний корабель Crew Dragon, котрий належить компанії SpaceX в автоматичному режимі відстикувався від МКС і повернувся на Землю.

Раніше повідомлялось, приватна космічна компанія SpaceX оголосила набір інженерів і техніків – проектувати / будувати плавучі космопорти надважкого класу для гіперзвукових подорожей навколо Землі і для польотів на Місяць / Марс за допомогою корабля Starship.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram