Незаконне будівництво в історичній частині міста: що каже земельна комісія

Сьогодні, 25 січня, на черговому плановому засіданні земельної комісії Миколаївської міської ради обговорили питання незаконного будівництва клубного будинку VIP-рівня «Княжеський».

Про це повідомляє кореспондентка телеканалу «МАРТ».

Близько півроку тому мешканці будинку за адресою Потьомкінська, 61 помітили, що поруч розгортається велике будівництво. Активні жителі вирішили ознайомитися з документами і одразу засумнівалися у законності дій забудовника.

Нам стало цікаво, чи є у забудовника дозвіл будувати будь-що в історичній частині міста, тому ми почали вивчати всю документацію і помітили багато помилок. Щоб мати право на забудову, треба пройти багато комісій, з яких найголовніша – комісія в Миколаївській обласній державній адміністрації. Там відповідного розпорядження не дали, – каже місцевий активіст та представник «Національного корпусу» Олександр Глущенко.

Попри заборону розпорядник продовжив закладати фундамент і рити котлован. Ближні будинки, яким вже більше двохсот років, таких робіт не витримують: вже руйнуються стіни та обвалюється штукатурка. Окрім цього, під землею знаходяться катакомби, які теж сприяють просіданню будинків.

Замовник будівництва – ЖБК «Потьомкінська, 61». За проєктом тут мають побудувати VIP-будинок. Жителі будинку скаржаться, підрядники вже зруйнували залишки будівлі, якої фактичної немає з 90-х років.

Наразі члени земельної комісії вирішили розглянути та вивчити усі надані активістами документи. Найімовірніше ситуацію доведеться вирішувати в суді.

Раніше повідомлялось, що мер міста Олександр Сєнкевич спростував інформацію про будівництво нового McDonald’s у Миколаєві.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram