Нардеп Олександр Гайду запропонував розділити реконструкцію ПК «Молодіжний» на кілька черг

Народний депутат України, члени парламентської фракції «Слуга народу» Олександр Гайду вважає, що реконструкцію Палацу культури «Молодіжний» слід проводити у декілька етапів, зважаючи на загальну суму проєкту.

Про це він розповів в ефірі телеканала «МАРТ».

За його словами, такий підхід є єдиним можливим сценарієм, за якого проєкт реально втілити в життя. На думку нардепа, загальна ціна проєкту — 395 мільйонів гривень є свідченням безвідповідального підходу посадовців до його формування.

Основна проблема в тому, що проєкт такий дорогий. 395 мільйонів гривень – вдумайтесь у цю цифру. Бюджет розвитку міста Миколаєва трохи більший за 700 мільйонів гривень. Я вважаю, що було б вкрай безвідповідально з боку чиновників вигадати такий дорогий проект, який, в принципі, ніколи не зможе реалізуватися. Звичайно, були шляхи вирішення цього питання, зробити поетапне проектування та, відповідно, виділяти гроші у меншому обсязі. Це можна було реалізувати в якийсь період часу, наприклад взяти п’ять років і в рамках цього часу поетапно робити це будівництво. Але виділити таку суму дуже складно, – сказав Олександр Гайду.

Нардеп зазначив, що намагався з’ясувати чи є у Міністерстві культури відповідні програми для такого будівництва — за його словами, нині подібної можливості немає.

Олександр Гайду тне виклчив, що незабаром можуть виникнути чергові складнощі з реалізацією проєкту реконструкції через втрату його актуальності та обгрунтування.

Ми продовжуватимемо боротися. Головне, що мене у цьому напрямку підтримує і мер міста Олександр Сєнкевич, і губернатор Віталій Кім. Може, спільними зусиллями ми штовхнемо з місця це питання. Однак я вже бачу деякі труднощі, які можуть чекати на нас попереду. Зокрема, застаріння цього проекту. До чого це може спричинити? Знову коригування, знову експертиза проєкту. Це, знову ж таки, коштує грошей, – пояснив парламентар.

Нагадаємо, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім планує залучити гроші з держбюджету на реконструкцію ПК «Молодіжний» і завершити її до кінця 2023 року.

Раніше повідомлялося, 14 січня, комісія з соціально-гуманітарних питань Миколаївської міської ради дала рекомендувації переробити проект реконструкції палацу культури «Молодіжний» і зменшити вартість робіт, оскільки вважає витрату 395 мільйонів гривень недоцільною.

Також відомо, що 28 жовтня 2020 року, члени виконкому Миколаївської міської ради не погодили зміну вартості проєкту реконструкції Палацу культури “Молодіжний”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram