Фото: Миколаївська міська рада

Напередодні Дня Незалежності у Миколаївській мерії відзначили талановиту молодь

20 серпня, напередодні Дня Незалежності України активну молодь Миколаєва нагородили відзнаками керівники області та міста.

Про це повідомляється на сайті Миколаївської міської ради.

Зазначається, що у дворі мерії Миколаєва пройшов святковий прийом. Активну молодь Миколаєва привітали мер Олександр Сенкевич, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва, секретар міськради Дмитро Фалько, а також місцеві депутати.

Фото: Миколаївська міська рада

Миколаїв — місто творчих, талановитих юнаків і дівчат. Сучасна молодь вражає своїм неординарним мисленням та готовністю відстоювати власні переконання. Ви – сьогодення України. Дякую лідерам громадської думки, представникам молодіжних організацій, які створюють нові можливості для своїх ровесників. Бажаю вам ніколи не втрачати запалу! Генеруйте нові ідеї, створюйте сміливі проєкти, ризикуйте, вірте у власні сили. Натхнення вам та рішучості! — сказав Олександр Сєнкевич.

Фото: Миколаївська міська рада

Нагороди за активну діяльність в сфері молодіжної політики отримали представники студентського самоврядування та громадських організацій. Крім того, чиновники відзначили партнерів – представників малого та середнього бізнесу, засобів масової інформації.

Нагадаємо, 11 червня, у Миколаєві відбулась зустріч з директоркою Українсько-Данського Молодіжного дому в місті Києві. На офіційний захід завітали представники української академії лідерства, студенти, голова управління молодіжної політики Олександр Рябенко та профільний заступник міського голови Анатолій Петров.

Як відомо, вже другий рік поспіль Миколаїв входить до списку міст, у яких найкраще розвивається молодіжна політика.

Раніше повідомлялось, у Миколаєві планують створити нову установу для розвитку лідерства, де будуть навчати молодь бути активними та відповідальними громадянами.

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930