У Миколаєві обговорили перспективи розвитку молодіжного руху

У Миколаєві відбулась зустріч з директоркою Українсько-Данського Молодіжного дому в місті Києві. На офіційний захід завітали представники української академії лідерства, студенти, голова управління молодіжної політики Олександр Рябенко та профільний заступник міського голови Анатолій Петров.

Про це повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”.

Мета зустрічі – створення Українсько-Данської платформи, що дасть змогу розвивати молодіжний рух та обмінюватись студентами, в тому числі і з Миколаєва.

Плануємо проводити багато заходів, що будуть спрямовані на демократичні цінності. Вносимо певні інновації, щоб підтримати культурні цінності, які будуть підкреслювати демократичні засади. Щаслива представити цюк колаборацію і сподіваюсь, що в майбутньому у нас вийде гідна співпраця, – розповіла Жулі Арнфред Боєсен.

Анатолій Петров розповів гості про реалізовані у Миколаєві проєкти в сфері молодіжної політики і про досвід співпраці міської влади з молоддю.

Серед усіх пріоритетів, які сьогодні визначені в стратегії розвитку Миколаєва досить високий рівень має розвиток молодіжної політики. Всі ми прекрасно розуміємо, що молодь – це майбутнє. Сьогодні як ніхто ми маємо піклуватись про те, щоб молодіжна політика була на такому рівні, щоб молодь сьогодні продовжувала навчання в рідному місті, продовжила працювати в рідному місті, – сказав Анатолій Петров.

Минулого року на підтримку молодіжних ініціатив з міського бюджету було виділено майже 2 мільйони гривень. Завдяки цим коштам управління молодіжної політики організувало 156 різноманітних заходів.

Ми працюємо над розвитком як формальних, так і неформальних рухів у Миколаєві і мали можливість, починаючи з весни відкрити ще два молодіжних Центри на Намиві і у Корабельному районі. Це дасть змогу молоді реалізуватись на всі 100%, – переконаний заступник міського голови.

Цього року грошові премії отримали 18  школярів – переможців всеукраїнських наукових конкурсів та 75 кращих спортсменів. Передбачені кошти на 90 стипендій для обдарованих студентів. Розповів Анатолій Петров гості і про обмін досвіду в сфері молодіжної політики з іншими містами України. Жулі Арнфред Боєсен зазначила, що створення Молодіжного дому допоможе молодим людям проявитись. Завадити цьому може лише відсутність відповідного простору.

Віцемер подякував пані Жулі Арнфред Боєсен за зустріч і запросив її відвідати велофестиваль “Миколесо”, який відбудеться у Миколаєві 26 червня.

Раніше ми писали про те, що Миколаїв вдруге увійшов до списку ТОП-міст за рівнем розвитку молодіжної політики.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради Олександр Рябенко.

Поширити:

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031