ФОТО: Максим Блінов

Нафтогаз домовився про співпрацю із румунською OMV Petrom

Група Нафтогаз підписала меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці з провідною інтегрованою енергетичною компанією Південно-Східної Європи – румунською OMV Petrom. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Департамент комунікацій АТ «Укргазвидобування».

“Залучення міжнародних інвесторів є важливим кроком на шляху до газової незалежності України до 2030 року. Ми вважаємо компанію OMV Petrom цінним та авторитетним партнером із інвестиційним потенціалом, знаннями та відповідним досвідом роботи в регіоні.

Компанія OMV Petrom відкрила перспективне родовище Нептун у Чорному морі, має знання та технології в галузі буріння на шельфі та доведений досвід успішної й ефективної розробки ділянок на суходолі в румунських Карпатах, регіоні, який має спільну геологічну історію з Карпатським регіоном України.

Ми бачимо великий потенціал спільної роботи на цих ділянках та сподіваємося здійснити певні кроки із налагодження співпраці в найближчому майбутньому”, – сказав Отто Ватерландер, головний виконавчий директор Групи Нафтогаз.

Він також зауважив, що Нафтогаз, отримавши ліцензії зі значним потенціалом на шельфі Чорного моря та Юзівській площі, а також зважаючи на залишковий потенціал ділянок у Західній Україні, наразі прискорює виконання власних інвестиційних планів. Частиною стратегії компанії є залучення досвідчених міжнародних партнерів для спільних інвестицій.

Читайте також: Ціна на опалення та гарячу воду до кінця сезону не зміниться

Член виконавчої ради OMV Petrom, відповідальний за розвідку та розробку, Крістофер Вейт зазначив, що партнерство з Україною є логічним кроком на шляху оцінки можливостей у регіоні, оскільки країна має чи не найбільший потенціал видобутку природного газу в Європі.

Нафтогаз і OMV Petrom розпочнуть аналіз можливостей щодо співпраці на перспективних нафтогазових ділянках в українській частині акваторії Чорного моря. Відповідно до рішення уряду Нафтогаз уже подав документи для отримання 36 спецдозволів для розвідки зазначених ділянок.

Нагадаємо, що НАК “Нафтогаз України” повідомляв про створення бази геологічних даних про родовища і свердловини, які експлуатує дивізіон “Нафтогаз розвідка та видобування”. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram