Ціна на опалення та гарячу воду до кінця сезону не зміниться

Кабмін, НКРЕКП, “Нафтогаз” і міські голови підписали Меморандум щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла і гарячої води українцям. Це рішення підтримали усі міські голови. Документ підписали 9 лютого. Що він означає для жителів міста й області, пояснили міський голова Олександр Сєнкевич та голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім на брифінгу.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

За словами Олександра Сєнкевича, опалювальний сезон у 2021 році завершиться зі старими цінами. Тепло у домівки містян подаватимуть без перебоїв.

Органи місцевого самоврядування та державна влада дійшли згоди в  такому важливому питанні як ціноутворення, – додав Олександр Сєнкевич. – Різниця в тарифах буде компенсована за рахунок державного бюджету.

Олександр Сєнкевич нагадав, що перша онлайн-зустріч з цього питання відбулась 4 лютого, де представники всіх організацій висловили свою позицію: фінансування компенсацій для підприємств теплопостачання не перекладатимуть на органи місцевого самоврядування.

Голова Миколаївської ОДА Віталій Кім відзначив важливість події.

Це забезпечить стале проходження поточного опалювального сезону. Адже ціна на енергоносії не буде змінюватися, – сказав очільник облдержадміністрації. – Хочу також зазначити, що ще 15 січня обласна державна адміністрація підписала меморандум щодо вільного вибору постачальника газу. Це забезпечить надання більш якісних послуг.

Миколаїв в особі мера О.Сєнкевича, підписав цей меморандум в електронному вигляді, сам же документ від мерів міст підписали керівники Житомира, Києва, Одеси, Бучі.

Нагадаємо, що в Миколаївській ОДА пояснили, хто може отримати грошову компенсацію за електроопалення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram