В Миколаївській ОДА пояснили, хто може отримати грошову компенсацію за електроопалення

Сьогодні, 4 лютого, на онлайн-брифінгу за участю представників Миколаївської обласної державної адміністрації жителям Миколаєва пояснили, хто може отримати грошову компенсацію від держави за електроопалення.

Про це повідомляє кореспондентка телеканалу «МАРТ».

1 лютого 2021 року Кабінет Міністрів України затвердив порядок компенсації для людей, які використовують електроопалення. Виплати зможуть отримати споживачі без субсидії, жителі багатоповерхівок без централізованого газо- й теплопостачання, багатодітні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

Компенсація надається містянам, які станом на 31 грудня 2020 року мали тариф на електроопалення в установленому порядку. Це ті споживачі, які свого часу зробили технічний проєкт із зазначенням наявності електротермічного обладнання, наприклад, встановили теплу підлогу або електрокотел. Якщо цю проєкцію було погоджено в Миколаївобленерго, інспектор виїжджав на об’єкт і є акт технічних робіт, людина без проблем отримає виплату, – прокоментував директор ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» Валентин Лінченко.

Відшкодування не залежить від кількості зареєстрованих у помешканні осіб або опалювальної площини. Для розрахунку компенсації береться сума, яку споживач мав би сплатити за старим тарифом і сума, яку він повинен віддати за комуналку вже за новим.

Нагадаємо, миколаївці заборгували «Миколаївоблтеплоенерго» більше 100 мільйонів гривень.

Раніше повідомлялося, у Миколаєві інтернет-провайдер «Дикий Сад» підвищує тарифи на інтернет-послуги.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram