Фото: Миколаївський суднобудівний завод «Океан»

На заводі «Океан» у Миколаєві почали ремонт гідрографічного катера

На Миколаївському суднобудівному заводі «Океан» розпочався ремонт великого гідрографічного катера «А.Лисенко».

Про це повідомляється на сайті підприємства.

Відповідно до ремонтної відомісті будуть виконані наступні роботи: очистка, дефектация, відновлення і фарбування зовнішньої обшивки корпусу, надбудови, приміщень, конструкцій і цистерн; відновлення кришок люків і ілюмінаторів; ремонт якірно-швартового пристрої; ремонт донно-забортної арматури; ремонт рульового пристрою, гвинто-рульової системи і гребного валу; ремонт системи головного двигуна, трубопроводів, електротехнічного обладнання.

Великий гідрографічний катер «А. Лисенко », проект БГК-180, побудований в 2005 році на Миколаївській малотоннажній верфі, – повідомляють у пресслужбі підприємства.

Загальні характеристики:

  • Довжина найбільша – 18.73 м.;
  • Ширина – 5.28 м.;
  • Висота борту – 3.05 м.;
  • Осадка найбільша – 1.80 м.;
  • Головний двигун – дизель, 210 кВт.;
  • Дедвайт – 7.92.

Нагадаємо, суднобудівний завод “Океан” уклав меморандум з Державним оборонним концерном Турецької Республіки про спільну діяльність з реалізації проекту будівництва серії кораблів класу корвет для Військово-Морських Сил України на виконання Рамкової військової угоди, підписаної в жовтні 2020 року під час зустрічі президентів України та Турецької республіки в Анкарі, а також контракту на будівництво корветів, підписаного сторонами 14 грудня поточного року в Києві.

Раніше повідомлялось, 23 жовтня на заводі «Океан» спущено на воду суховантажне турецьке судно DREMORA 3, типу Caspian Express.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram