На Варварівському мосту у Миколаєві почали ремонтувати дорогу

Сьогодні, 22 січня, дорожники приступили до ремонту покриття на Варварівському мосту в Миколаєві.

Про це повідомляється на сторінці Служби автомобільних доріг в Миколаївській області в Facebook.

Зокрема, підрядна організація виконує роботи по ліквідації аварійної ямковості на Варварівському мосту.

Днями спонтанно перевірив стан покриття Варварівського мосту та виявив кілька ям та вибоїн, які заважали комфортному проїзду. Одразу поставив завдання перед підрядником негайно усунути дефекти. Жителі та гості міста мають їздити безпечно та з комфортом, а не роблячи зигзаги та піруети, оминаючи ями», – розповів очільник Служби автодоріг Владислав Невеселий.

Відзначається, що дорожники виконують аварійний ямковий ремонт за допомогою холодного асфальтобетону.

Його перевагою є можливість виконання ремонту при температурі до -15 ° і в сиру погоду, – повідомляють у Службі автодоріг.

Відзначимо, в «Укравтодорі» розповіли, що Варварівський міст в Миколаєві до сих пір не прийнятий в державну власність, оскільки Миколаївська міська рада не виправила зауваження Міністерства фінансів, знайдені при вивченні пакета документів.

Раніше повідомлялося, мер Миколаєва Олександр Сенкевич розраховує, що на початку 2021 року Варварівський міст буде офіційно переданий на баланс «Укравтодору».

Як відомо, в серпні 2020 року мер Миколаєва Олександр Сенкевич заявив, що «Укравтодор» офіційно прийняв на баланс Варварівський міст. Однак пізніше глава Служби автомобільних доріг в Миколаївській області Владислав Невеселий спростував дану інформацію. Тоді Владислав Невеселий розповів, що для передачі Варварівського мосту на баланс «Укравтодору» ще потрібно пройти ряд процедур. Зокрема, узгодити передачу з Міністерством економіки України, отримати рішення Кабінету Міністрів України, а також провести комісію за участю «Укравтодору», Служби автодоріг та балансоутримувача.

Пізніше виявилося, що в «Укравтодорі» та Міністерстві розвитку економіки не можуть розібратися, де знаходиться повний пакет документів, який необхідний для передачі Варварівського мосту в Миколаєві державі.

Нагадаємо, що 6 лютого депутати Миколаївської міської ради схвалили передачу на баланс Укравтодору Варваровського, Інгульського і Широкобальского мостів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram