Фото: UA-travel.info

«Укравтодор» прийняв Варварівський міст, – Олександр Сєнкевич

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що державне агентство «Укравтодор» офіційно прийняло на баланс Варварівський міст у Миколаєві.

Про це мер Миколаєва заявив у коментарі кореспонденту видання “НикВести”, 13 серпня.

За його словами, процедура передачі затягнулася через те, що Мінфін зажадав підтвердження від «Укравтодору» готовність прийняти на баланс міст.

Його вже передали, просто дехто меле своїм язиком не володіючи інформацією (прим. ред. “Никвести” – народний депутат України Ігор Негулевський). Так, він офіційно в «Укравтодору». Я думаю, що департамент ЖКГ підготує перелік документів. Два тижні тому була нарада у голови ОДА Олександра Стадніка, ми зустрічалися, говорили про те, що оскільки міст не є цілісним комплексом, а спорудою з декількох частин, Міністерство економіки України мало запросити в «Укравтодору» чи готові вони прийняти на баланс цілісний комплекс , а не окремо якийсь об’єкт. Між собою повинні домовитися Міністерство фінансів і «Укравтодор», – розповів Олександр Сєнкевич.

Дивіться також: Міська рада схвалила передати «Укравтодору» Інгульський та Південнобузький мости

Раніше повідомлялось, Олександр Сєнкевич заявляв, що питання передачі Варварівського моста на баланс «Укравтодору» мало бути вирішене вже до кінця липня місяця.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram