На сервісі «Дія» планують запустити електронний вступ до ВНЗ

Міністерство освіти і науки планує запустити на електронному сервісі «Дія» функціонал для електронного вступу до вищих навчальних закладів.

Про це заявив міністр освіти Сергій Шкарлет в ефірі “Сніданку з 1+1”.

За словами міністра освіти Сергій Шкарлет, у додатку «Дія» планують зосередити повний контент по електронного вступу та електронного кабінету абітурієнта.

МОН також хоче продовжити розвивати платформу «Всеукраїнська школа онлайн». Там, зокрема, планують запустити кабінет вчителя і випустити мобільні додатки.

Нагадаємо, після запуску програми «Дія» для цифрового сектору державних послуг в кілька разів зросла кількість громадян, які користуються державними послугами в онлайн-форматі.

Також повідомляються, «Дія» запускає нові послуги в смартфоні: е-лікарняні та електронний підпис.