На Миколаївщині за добу виявлено 301 новий випадок COVID-19

Станом на 10:00 22 березня в Миколаївській області зареєстровано 301 новий випадок COVID-19.

Про це повідомили в Миколаївській обласній державній адміністрації.

Станом на 22 березня з усіх 48 575 (+301) виявлених підтверджених випадків за місцем проживання:

  • м. Миколаїв – 32130 (+181);
  • м. Первомайськ – 1574 (+20);
  • м. Южноукраїнськ – 1515 (+2);
  • м. Вознесенськ – 1301 (+1);
  • м. Очаків – 1026 (+25);
  • Арбузинський район – 578;
  • Баштанський район – 650 (+5);
  • Березанський район – 580 (+1);
  • Братський район – 418;
  • Березнегуватський район – 285;
  • Веселинівський район – 481;
  • Вітовський район – 1818 (+25);
  • Вознесенський район – 486 (+1);
  • Врадіївський район – 372 (+4);
  • Єланецький район – 221;
  • Доманівський район – 639 (+10);
  • Казанківський район – 493;
  • Кривоозерський район – 295;
  • Миколаївський район – 671 (+3);
  • Новобузький район – 493 (+8);
  • Новоодеський район – 1047 (+5);
  • Очаківський район – 458 (+9);
  • Первомайський район – 553 (+1);
  • Снігурівський район – 491.

Одужало хворих за добу – 0, всього одужало – 40572.Померло всього від наслідків COVID-19 – 935, за добу – 12. За останню добу методом ПЛР обстежено – 318 осіб, методом ІФА – 22.

Нагадаємо, у зв’язку зі зростанням захворюваності на коронавірус у відведених під лікування COVID-19 лікарнях Миколаєва не залишилося вільних палат, а ліжка хворим облаштовують в коридорах.