Вільних палат у лікарнях Миколаєва не залишилося, наразі хворим облаштовують ліжка в коридорах.
У зв’язку зі зростанням захворюваності на коронавірус в відведених під лікування COVID-19 лікарнях Миколаєва не залишилося вільних палат, а ліжка хворим облаштовують в коридорах. Про це повідомляють НикВести.
Читайте також: На Миколаївщині вже щепили понад 3,5 тисяч осіб
Ковідне відділення 3-ї міської лікарні Миколаєва у Дубках вже почало облаштовування. Що стосується інших лікарень та госпіталей – 1-ї та 5-ї лікарні, то ситуація ще гірша.
Нагадаємо, у Миколаївській області планують з 24 березня посилити карантин — будуть закриті ТРЦ, кінотеатри, ресторани, заборонені масові заходи.




