На Миколаївщині показник госпіталізацій з коронавірусом перевищив норму

У Миколаївській області станом на 2 березня показник кількості госпіталізацій людей з COVID-19 або підозрою перевищує норму і дорівнює 61,01 на 100 тисяч населення.

Про це свідчать дані, опубліковані Миколаївською обласною державною адміністрацією.

Відзначається, що допустимим вважається показник кількості госпіталізацій до 60. При цьому завантаженість ліжок в «ковідних» відділеннях – 39,57% при допустимому не більш 65%. У той же час рівень зростання загальної кількості госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим COVID-19 або підозрою протягом останніх семи днів в порівнянні з попереднім аналогічним періодом – 39 (при допустимому не більше 50%).

Також в ОДА повідомили, що рівень захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції не перевищує епідемічний поріг (нижче на 22,2%).

Кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) і експрес-тестів на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2 протягом останніх семи днів на 100 000 населення – 640,9 (при допустимому не менше 300 на 100 тисяч).

Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) і експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2) – 22,6 (при допустимому не більше 20%), — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 2 березня, Президент України Володимир Зеленський публічно вакцинувався від коронавірусної хвороби COVID-19.

Як відомо, 12 тисяч 300 вакцин від коронавірусу AstraZeneca (CoviShield) 25 лютого доставили у Миколаївську область.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram