Фото - СБУ

На Миколаївщині СБУ затримала місцевого жителя, який проводив проросійську пропаганду

СБУ в Миколаївській області заблокувала діяльність зловмисника, який поширював матеріали на шкоду інтересам України.

Співробітники СБУ в Миколаївській області викрили місцевого мешканця, який відкрито проводив проросійську пропаганду у соціальних мережах та схвалював збройну агресію РФ проти України.

Встановлено, що зловмисник спілкувався з особами, які проживають на тимчасово окупованих територіях, також використовуючи соціальні мережі розміщував та поширював матеріали, які спрямовані на виправдовування та схвалення збройної агресії рф проти України, тим самим пропагував війну.

Читайте також: Затриманий коригувальник окупантів виявився колишнім працівником Миколаївського бронетанкового заводу

Наразі зловмиснику повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 436-2 Кримінального кодексу України.

Заходи із припинення протиправної діяльності проводили співробітники СБУ в Миколаївській області за процесуального керівництва Миколаївської обласної прокуратури.

Читайте також: На Львівщині затримали мешканку Миколаївської області, яка закликала здавати позиції ЗСУ

Нагадаємо, що керівником Миколаївської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру депутатці Баштанської районної ради у колабораційній діяльності (ч. 6 ст. 111-1 КК України). Як відомо, зрадницею виявилась депутатка Тетяна Мезіна.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram