На Миколаївщині фермери-сомельє пропонують дегустувати мед на кшталт вина

Медороби з Миколаївщини пропонують дегустувати мед на кшталт вина, таким чином відзначаючи його особливий, різноманітний та унікальний смак. Адже він напряму залежить від того, в якій місцевості знаходиться пасіка.

Про це пише agronews.ua.

На сьогоднішній день ми впроваджуємо новаторський погляд на мед в Україні. Мед — це продукт місцевості, теруару, так само як і вино. Якщо мед продукт місцевості, спробуємо проводити паралелі між медом і вином. Прийшовши до цієї думки, ми прийшли до дегустації меду, як вина, — розповідає один з засновників бренду «Медові Брати»  Дмитро Кушнір.

В Україні дегустація медів практикується вперше. А от за кордоном, зокрема у Франції, методика дегустації меду існує вже кілька десятків років. Відомий український бренд «Медові Брати», заснований трьома братами з Первомайщини Миколаївської області, взагалі пропагує в Україні нову філософію споживання медів.

Дивіться також: Телеканал МАРТ провів 12-годинний телемарафон «МИКОЛАЇВ. ПЕРЕМОГА-75»

Вона була розроблена двома французами Габрієль Ваш і Мішель Гоне, на початку 90-х років. Вони займались вином. І прийшли колись до цієї думки, що можна дегустувати мед тою методикою, якою сомельє дегустують вино. Вони розробили метод дегустації меду, заснований на методі дегустації вина.

В Україні мед найбільше цінять як лікарський продукт. І від цієї парадигми медороби намагаються відійти, адже треба популяризувати медові продукти, як харчування регулярного вжитку, — каже Дмитро.

Для дегустації різних медів розроблене спеціальне колесо смаків, яке використовується і поціновувачами вина.

Нагадаємо, на Волині намагаються врятувати одне з семи чудес України – озеро Світязь.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram