Фото: з відкритих джерел

На Миколаївщині підприємство отримало в оренду землю, однак не сплатило право за користування нею

Первомайська окружна прокуратура через суд має намір розірвати договір оренди на земельну ділянку площею 121,8 гектар між Мигіївською сільрадою та товариством з обмеженою відповідальністю.

Господарський суд Миколаївської області вже відкрив провадження за позовом прокуратури, повідомляє відомство.

Зазначається, що підприємство не сплатило коштів за придбання права оренди на земельну ділянку, розташовану в межах Мигіївської сільради Первомайського району.

Товариство з обмеженою відповідальністю в якості плати за право оренди було зобов’язано сплатити кошти в розмірі річної орендної плати.

Нагадаємо, на території Степківської ОТГ в Миколаївській області навчальний заклад незаконно передав у оренду приватному підприємству земельну ділянку, призначену для дослідницьких та навчальних цілей.

Також повідомлялось, 4 червня, Господарський суд Миколаївської області зобов’язав фермерське господарство Березнегуватського району відшкодувати в бюджет більше 500 тисяч гривень збитків за самовільне захоплення земельної ділянки площею 16,4 га, котра знаходиться у постійному користуванні «Березнегуватського лісового господарства».

Як відомо, в курортному селищі Коблево незаконно передали у приватну власність 9 гектар узбережжя.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram