На Миколаївщині навчальний заклад віддав в оренду підприємцю земельну ділянку, призначену для досліджень

На території Степківської ОТГ в Миколаївській області навчальний заклад незаконно передав у оренду приватному підприємству земельну ділянку, призначену для дослідницьких та навчальних цілей.

За даним фактом постановою Господарського суду Миколаївської області відкрито провадження, повідомляє прокуратура Миколаївської області.

Прокуратура зазначає, що вартість переданої в оренду ділянки становить більше 63 мільйонів гривень.

Навчальний заклад передав земельну ділянку в оренду «приватнику» на підставі договору про спільну діяльність для обробки і вирощування сільськогосподарської продукції.

Разом з тим, опрацюванням положень вказаного договору встановлено достатні підстави вважати, що його укладено сторонами з метою приховування іншого правочину – договору оренди землі, оскільки земельну ділянку фактично передано у користування для здійснення підприємницької діяльності (товарного сільськогосподарського виробництва) фермерському господарству на підставі удаваного договору суборенди землі та з порушенням вимог до їх цільового використання, – йдеться в повідомленні прокуратури.

Нагадаємо, 4 червня, Господарський суд Миколаївської області зобов’язав фермерське господарство Березнегуватського району відшкодувати в бюджет більше 500 тисяч гривень збитків за самовільне захоплення земельної ділянки площею 16,4 га, котра знаходиться у постійному користуванні «Березнегуватського лісового господарства».

Як відомо, в курортному селищі Коблево незаконно передали у приватну власність 9 гектар узбережжя.

Раніше повідомлялось, на узбіччі автодороги Р-55 «Одеса-Вознесенськ-Новий Буг» біля села Миколаївка Вознесенського району (колишній Веселинівський район) місцевий житель незаконно зрубав 19 дерев ясена, клена та білої акації. Попередні збитки – понад 40 тисяч гривень.

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930