Миколаївський залізничний вокзал. Фото - kr24.com.ua

На Миколаївському залізничному вокзалі викрали усі речі з волонтерського посту

Під час карантину на Миколаївському залізничному вокзалі відбулась масова крадіжка – з волонтерського посту на вокзалі зникли усі речі. Засновники-волонтери стверджують, що це неправомірні дії керівництва вокзалу.

За словами волонтера Ірини Абрамової, з кімнати на вокзалі зникли усі речі, техніка, а також прапори та шеврони військовослужбовців. Також Абрамова вважає, що керівництво вокзалу причетне до злочину.

Читайте також: Посилення заходів безпеки: Укрзалізниця готова до відновлення руху

“Поки всі були зачинені на карантин, було винесене все майно волонтерського посту, який був розташований на другому поверсі залізничного вокзалу Миколаїв. Оскільки вокзал був зачинений, то ми вважаємо, що крадіжку майна посту здійснили саме працівники вокзалу.

Викрадено: Холодильник “Bosh”, Телевізор, Приставка Т2, Обігрівач UFO, Обігрівач масляний, Мікрохвильова піч, Пральна машинка, Рукомийник “Мойдодир”, Мийка з тумбою, Електроплитка, Чайник,
Столи, Ліжка, Дивани, Крісла, Ковдри, Подушки, Матраси, Постільна білизна, Посуд, Невеликі кошти на продукти, Про чай-каву-цукор навіть згадувати соромно… А саме основне, що в невідомому напрямку зникли всі прапори з підписами бійців, притому дехто з них загинув.. Вкрадено і колекцію шевронів..”

За словами волонтера, керівництво вокзалу не повідомило про пропажу речей, хоча має телефони багатьох, хто створювв цей куток у 2015 році. Саме тому Абрамова вважає, що державне підприємство “Укрзалізниця” причетне до скоєння злочину.

“Окремо зазначу, що в керівництва вокзалу є всі наші телефони, багатьох волонтерів, які з 2015 року зустрічали і проводжали бійців на фронт.
Нам жодного дзвінка не було. Тому ми вважаємо, що скоєно крадіжку.

Притому скоєно крадіжку посадовими особами державного(!) підприємства “Укрзалізниця”, а саме “Пасажирська компанія АТ “Укрзалізниця”

У коментарях до допису миколаївці висловили своє обурення та незадоволення діями керівництва вокзалу. Також вони пропонують звернутись до правоохоронних органів та інших правових сфер адміністрації міста для вирішення даної проблеми та пошуку правди.

Нагадаємо, що міністр інфраструктури України Владислав Криклій заявив про те, що до кінця 2020 року залізничний вокзал у Миколаєві буде переданий у концесію приватному власнику.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram