На честь дня народження Миколаєва у “Серці міста” був урочисто запущений довгоочікуваний фонтан

12 вересня у центральній частині Манганарівського скверу (парк «Серце міста») був урочисто відкритий та запущений фонтан, котрий 8 років перебував у стані будівництва.

На честь дня народження Миколаєва у Манганарівському сквері був урочисто запущений довгоочікуваний фонтан, котрий є родзинкою проєкту «Серце міста». Міський голова Олександр Сєнкевич відзначив, 8 років об’єкт перебував у стані будівництва і нарешті був введений в експлуатацію.

За умовами тендеру роботи виконувала київська фірма «Тетрастрой». Частину конструкцій довелось демонтувати і все перерробляти заново.

Читайте також: Мешканці мікрорайону Кульбакіно отримали подарунок до Дня міста

Також біля фонтану встановили лавки та замінили електрику, сам водограй також підсвітили. За словами представника генпідрядника, для остаточного завершення робіт знадобиться ще тиждень, однак це жодним чином не вплине на роботу самого фонтану.

Всі роботи в Манганарівському парку за планом мають завершитись наступного року. Фонтан у тестовому режимі працюватиме до жовтня, на зиму його законсервують, як і всі фонтани в місті.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський не привітав міста Миколаїв та Дніпро, котрі 12 вересня відзначили День міста. Привітань також не було і від прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram