Фото: Українська правда

Зеленський не привітав з днем міста Дніпро та Миколаїв

Президент України Володимир Зеленський не привітав міста Миколаїв та Дніпро, котрі 12 вересня відзначили День міста. Привітань також не було і від прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

У свою чергу, голова облдержадміністрації Олександр Стаднік привітав містян із 231-ю річницею заснування Миколаєва.

https://www.facebook.com/stadnikofficially/posts/373588987373501

Щодо подібного ігнорування Дня міста у Дніпрі повідомила журналістка Соня Кошкіна у своєму Telegram-каналі.

Сьогодні e Дніпрі День міста. За словами Бориса Філатова, ні від Президента, ні від Прем’єра, ні від голови ОДА (не кажучи вже про місцеві провладних мажоритарників) привітань місту не надходило. Протокольно-офіційних, ніяких, – написала Соня Кошкіна.

Відзначимо, мер Дніпра Борис Філатов і мер Миколаєва Олександр Сєнкевич є співзасновниками партії «Пропозиція». Від цієї політичної сили вони братимуть участь у майбутніх місцевих виборах.

Слід зазначити, що 2 вересня свою 226 річницю з Дня заснування святкувала Одеса. У цей день Володимир Зеленський опублікував на своїй сторінці спільне відео з гумористом Олегом Філімонова, який йде в мери Одеси від партії «Слуга народу», в якому вони привітали одеситів з Днем міста.

https://www.facebook.com/100007211555008/videos/2620949201488773/?extid=fdSqWHGXp9Gw5hlc

Нагадаємо, Миколаїв з 231-ю річницею привітали громади міст-побратимів, а також міжнародні партнери з Китаю, Грузії, Білорусі, Словаччини, Румунії та Туреччини.

Раніше повідомлялось, у п’ятницю, 11 вересня, до Дня міста у Миколаїв з дружнім візитом прибув корабель морської охорони BG57 «Миколаїв».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram