Фото: Миколаївська міська рада

Міста-побратими і міжнародні партнери привітали Миколаїв з днем народження

Миколаїв з 231-ю річницею привітали громади міст-побратимів, а також міжнародні партнери з Китаю, Грузії, Білорусі, Словаччини, Румунії та Туреччини.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Найтепліші слова й відеопривітання зі святом місту на хвилі та його жителям адресували громади міст-побратимів, міжнародні партнери.

Мер турецького Нилюфер привітав миколаївців з святом, і нагадав про дружбу між двома містами.

Мій шановний колего, пане Олександре Сєнкевичу, шановні миколаївці та наші друзі в Україні! Я щасливий привітати наше місто-партнер Миколаїв з 231-ою річницею від себе особисто та від мешканців Нілюферу. Наша дружба триватиме й надалі, а стосунки між містами ставатимуть тільки  міцніше. Незважаючи на те, що наразі нас розділяє пандемія, давайте не забувати, що нас розділяє тільки море! З любов’ю та найкращими побажаннями від вашого міста-партнера Нілюферу, – привітав його мер Тургай Ердем.

Також до привітань приєднався виконуючий обов’язки мера грузинського міста Кутаїсі.

З нагоди Дня міста Миколаєва прийміть вітання від міста-партнера. Муніципалітет міста Кутаїсі цінує партнерські відносини, які засновані на багаторічній дружбі наших міст. Я ще раз хотів би привітати Вас із цим святом та побажати миру, процвітання та розвитку вашій країні та місту, – сказав Давид Еремеішвілі.

Виконуючий обов’язки мера китайського міста Вейхая Ян Цзяньбо у своєму привітанні зазначив, що навіть епідемія коронавіруса не зможе розірвати тісних і дружніх відносин з Миколаєвом.

У зв’язку з наближенням Дня міста Миколаєва дозвольте мені від імені народного уряду міста Вейхай та 2,83 мільйонів жителів привітати Миколаїв зі святом! В останні роки між нашими містами налагоджено тісне співробітництво та обмін досвідом. Минулого року на Ваше запрошення Вейхай направив делегацію до Миколаєва для участі в святкових заходах. Під час візиту укріплено дружні стосунки між нашими містами. Спалах пандемії коронавірусної інфекції не став перешкодою для нашої співпраці. Ми продовжуємо тримати стабільний зв’язок, наша дружба стала міцнішою. Сердечно бажаю успішного святкування. Сподіваюся на плідні результати двостороннього співробітництва, – вітає Миколаїв його китайський партнер.

Також Миколаїв з Днем міста привітали голова виконавчого комітету білоруського міста Могильов Володимир Цумарев, почесне консульство Словацької Республіки і генеральне консульство Румунії в місті Одеса.

Генеральне консульство Румунії в м. Одеса
Почесне консульство Словацької Республіки в м. Одеса
Голова Могильовського міського виконавчого комітету В.М.Цумарєв

Нагадаємо, у п’ятницю, 11 вересня, до Дня міста у Миколаїв з дружнім візитом прибув корабель морської охорони BG57 «Миколаїв».

Як відомо, спортсмени-байдарники клубу «Nikayak» показали види Миколаєва з незвичайних ракурсів, які вони знімали під час тренувань.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram