Фото: Сinema.in.ua

На 8 причалі відбудеться показ вітчизняного фільму “Дике поле”

Миколаївцям покажуть фільм Ярослава Лодигіна «Дике поле», знятий за романом Сергія Жадана «Ворошиловград» – кращого роману десятиліття за версією літературної премії ВВС Україна.

Відкритий кінопоказ відбудеться в четвер, 8 жовтня, о 18:00 у приміщенні арт-простору “8 причал”, повідомляється на сторінці організаторів у Facebook.

https://www.facebook.com/8prichal/posts/3607773975929033

Вхід на захід вільний. Обмеження 18+. Кількість глядацьких місць обмежена – до 50 осіб.

Режисер стрічки: Ярослав Лодигін.
Жанр: пригодницька драма.
У ролях: Олексій Горбунов, Олег Москаленко, Руслана Хазіпова, Володимир Ямненко, Георгій Поволоцький, Євгенія Муц, Ігор Портянко.

За сюжетом, головний герой Герман змушений повернутися до рідного Донбасу, щоб розібратися із заправкою брата, який раптово поїхав. Там він зустрічається з реальними та вигаданими персонажами, друзями дитинства та місцевою мафією, яка намагається відібрати його бізнес. Несподівано для себе Герман усвідомлює, що захищає не лише бензоколонку, але й своє минуле, майбутнє та свій дім.

У 2018 році фільм отримав премію «Золота Дзиґа» за кращі чоловічу роль, художника-постановника, оператора і звукорежисера.

Дивіться також: Миколаїв став одним із господарів проведення фестивалю короткометражного кіно «Linoleum»

Показ фільму проходить в рамках фестивалю «Нове українське кіно», який проводиться компанією Артхаус Трафік за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

В умовах пандемії організатори просять приходити на захід у захисній масці.

Нагадаємо, більше 500 оцифрованих експонатів Миколаївського обласного художнього музею імені В.В. Верещагіна з’явилися у відкритому доступі.

Як відомо, у Миколаєві, 19 вересня, пройшов відкритий кінопоказ комедії «Мої думки тихі» в рамках старту кіноклубного фестивалю «Нове українське кіно». 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram