Миколаївський міськвиборчком звинуватив його очільницю у зриві виборчого процесу

Члени Миколаївської міської виборчої комісії звинуватили голову комісії Тетяну Павлову в саботажі і перешкоджанні виборчому процесу.

Про це стало відомо під час засідання міськвиборчкому, 4 жовтня.

Впродовж декількох днів міськвиборчком не спроможний провести засідання за відсутності голови комісії Тетяни Павлової, котра представлена політсилою “Слуга народу”.

За словами членів комісії, перед ними стоїть декілька завдань, зокрема необхідно готуватися до утвердження змісту бланка бюлетеня, а також розглянути питання реєстрації виборчого списку партії «Опозиційна платформа – За життя» до Миколаївської міської ради.

Крім того, члени комісії заявили, шо не мають доступу до відомчих документів у сейфі, що знаходиться в одному із закритих приміщень міськвиборчкому, оскільки замки до цих дверей були замінені з 2 по 3 жовтня.

У зв’язку з цим міськвиборчком сьогодні викликав поліцію і працівників ДСНС для здійснення аварійного відкриття приміщень і сейфа. Також головуюча на засіданні заступник голови комісії Ірина Пономаренко написала відповідну заяву про саботаж і перешкоджанні роботі комісії з боку Тетяни Павлової, а також працівників охоронної фірми, що здійснює охорону будівлі мерії, які відмовлялися їй видавати ключі від приміщень ТВК.

У нас є рішення суду, яке ми повинні виконати. Ми скликаємо (прим.ред. – засідання міськвиборчкому) на вимогу членів комісії на сьогодні, повідомляли належним чином членів комісії, яких сьогодні немає. Ми в присутності всіх дзвонили членам комісії, які сьогодні відсутні, але жоден з них не відреагував, – розповіла Ірина Пономаренко.

Нагадаємо, 3 жовтня, Миколаївська міська виборча комісія не зуміла провести засідання, оскільки на нього не прийшла її очільниця Тетяна Павлова, а також зникли ключі від кабінету, де знаходять відомчі документи.

Раніше повідомлялось, Миколаївська обласна територіальна виборча комісія відмовилася реєструвати списки кандидатів у депутати Миколаївської облради від партії «ОПЗЖ» через технічні помилки. 

Також стало відомо, 2 жовтня, Миколаївський окружний адміністративний суд зобов’язав обласну територіальну виборчу комісію зареєструвати списки кандидатів у депутати від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» у Миколаївську облраду.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram