Миколаївський росдрам театр показав нову виставу «Селфі зі склерозом»

У п’ятницю, 20 листопада, у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбулася прем’єра. На малій сцені презентували трагікомедію Олександра Володарського «Селфі зі склерозом».

Про це повідомляє кореспондентка телеканалу «МАРТ».

Це вже сьома прем’єра у цьогорічному театральному сезоні. В центрі історії – самотня літня жінка, яка змушена шукати підтримки та дружби у власного ж склерозу. 88-літня Майя Михайлівна має добре почуття гумору та самоіронію. Трохи співає, трохи танцює, трохи вередує, а ще… відчуває себе вкрай одинокою.

Дивіться також: Миколаївський художник Леонід Ященко презентував персональну виставку

Головну роль на сцені театру зіграла заслужена артистка України Сталіна Лагошняк, а харизматичним Склерозом став актор Євген Блюменфельд. Особливою цю виставу робить постійний контакт з глядачами і атмосфера, де кожен персонаж, як на долоні.

«Це той спектакль, де, на мій погляд, глядач повинен відчувати подих героїв. Тема камерна, тому голосно кричати про неї в тому розумінні, як це роблять зазвичай на великій сцені театру, не можна. До такого сюжету варто торкатися, як до кришталевої вази, бо мова йде про літніх людей», – каже режисер-постановник «Селфі зі склерозом» Костянтин Гросман.

Виставу готували спільно з Всеукраїнським соціальним проєктом «Мій телефонний друг», який покликаний об’єднувати молодь та людей старшого віку через спілкування телефоном.

Спектакль грають два акторські склади, тож у тих, хто пропустив прем’єру, є змога подивитися її ще 24 та 27 листопада.

Раніше повідомлялось, Миколаївський росдрам театр презентував дві нові вистави.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram