Миколаївські військові склали присягу на вірність народу України

У Миколаївській військовій частині 3039 Національної гвардії України відбувся ритуал складання військової присяги військовослужбовцями військової служби за контрактом.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Військової частини 3039 у Фейсбуці. 

Фото: Військова частина 3039

З дотриманням карантинних заходів 19 військовослужбовців, із них 10 дівчат та 9 хлопців, присягнули на вірність народу України. Відтепер, де б вони не знаходились, завжди пам’ятатимуть про дану клятву, про найвищий обов’язок перед українським народом і державою.

Ви склали військову присягу і стали повноправними воїнами Національної гвардії України. Військова присяга повинна стати для кожного з Вас непорушним законом життя. Будьте гідними нащадками воїнів-правоохоронців старших поколінь і з честю несіть високе звання нацгвардієць», – зазначив у привітальному слові командир військової частини 3039 полковник Олександр Оксенюк.

Фото: Військова частина 3039

Військовий священик (капелан) військової частини, отець Володимир благословив бійців на ратну службу.

Завдяки наполегливій та кропіткій праці, як з боку офіцерського складу так і з боку молодших командирів, Національна гвардія України отримала продовжувачів своїх кращих бойових традицій, а військовий колектив частини – гідне поповнення, котре з честю виконає будь-які службово-бойові завдання.

Фото: Військова частина 3039

Нагадаємо, що попри карантин українці чартером полетіли рятувати полуницю у Фінляндії

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram