Миколаївські «слуги народу» підтримали «антиколомойський закон»

Всі миколаївські народні депутати підтримали у другому читанні та в цілому законопроект «Про внесення змін до законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності», який остаточно забороняє повернення колишнім власникам націоналізованих банків.

Про це свідчать дані голосування, які опубліковані на офіційному сайті Верховної Ради України.

Згідно з даними поіменного голосування свої голоси “За” віддали Ірина Алахвердіева, Максим Дирдін, Артем Черноморов, Ігор Негулевський, Олександр Гайду, Давид Арахамія, Ігор Копитін, Олександр Пасічний та Олена Мошенець.

Прийнятий закон передбачає зміну процедури націоналізації банків і виведення їх з ринку. Зокрема, забороняється скасовувати рішення Нацбанку про неплатоспроможність банку через суд. Що стосується націоналізованих банків, то законом остаточно забороняється скасовувати рішення про націоналізацію, в той же час колишнім власникам банку дозволяють вимагати компенсацію, якщо рішення НБУ визнають незаконним.

В парламенті був присутній Президент України Володимир Зеленський. Глава держави знявши маску, привітався з народними депутатами, побажав їм здоров’я і нагадав, що зараз вони повинні прийняти рішення, яке можна назвати історичним.

Законопроект за основу підтримали 267 народних депутатів, 17 виступили «проти», 31 – утримався, 29 – не голосували.

Зазначимо, що прийняття цього закону – одне з ключових вимог Міжнародного валютного фонду, за невиконання якого Україна досі не отримала нову кредитну програму.

 Інформаційний порта «Слово і Діло» пропонує подивитися, хто як голосував.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський підписав закон про ринок землі.

Як відомо, Зеленський підписав закон про боротьбу з «правковим спамом».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram