Фото: Ngu.gov.ua

Миколаївські нацгвардійці взяли участь у фотопроєкті «Хоробрі серця»

Представники військової частини 3039 Національної гвардії України взяли участь у спільному фотопроєкті із дітьми з особливими потребами, якими опікується благодійний фонд «Доброта і довіра».

Про це повідомляє прес-центр Національної гвардії України.

Попри невтішні погодні умови діти разом зі своїми батьками стали учасниками довгоочікуваної зйомки з бійцями Національної гвардії України. Для кожного із них це був дивовижний день, справжнє свято для особливих діток.

Це не перший наш спільний благодійний проєкт з нацгвардійцями. Ми знову вирішили подарувати дітям з особливими потребами маленьке свято. Військові – це вольові, мужні люди, і діти з інвалідністю теж по-своєму сильні: вони маленькі солдати по життю, що борються зі своїми хворобами, із не завжди привітним суспільством, у якому їм непросто себе реалізовувати та проявляти. Тому сьогоднішню фотосесію ми вирішили назвати «Хоробрі серця» – на ній зустрілися сильні духом дорослі й діти, у чомусь схожі між собою, – розповідає організаторка Валентина Ткаченко.

Фото: Ngu.gov.ua
Фото: Ngu.gov.ua

Кожен із бійців охоче підтримав ідею спільного фотопроєкта та із задоволенням взяв у ньому участь. Нацгвардійці не були здивовані, що працювати доведеться з особливими фотомоделями. Вони були раді ще одній можливості подарувати юним борцям шматочок тепла і уваги.

Коли нам запропонували взяти участь у фотографуванні з дітьми, ми всі не вагаючись погодилися. Кожен з нас хотів зробити щось добре для них. Під час зйомок відчувалося дуже багато тепла, уваги, позитивних емоцій. Я вважаю, що ми запалили вогники у їхніх серцях, – розповідає старший солдат Дмитро Незнанов.

Діти були у захваті й від того, що змогли приміряти військову форму захисників, протестувати екіпірування та посидіти в техніці, яка кожен день залучається до виконання службо-бойових завдань, відчути себе правоохоронцем!

Але, справжнім героєм фотопроєкту став пес Амур – він моментально став улюбленцем дітвори. Амур, як мужній воїн-гвардієць, витримав навалу дитячих емоцій.  

Фото: Ngu.gov.ua
Фото: Ngu.gov.ua

Окрема подяка від мого синочка Артема за знайомство з неперевершеним Амуром – бельгійською вівчаркою. Йому лише 10 місяців, а він вже має власну «форму», службові обов’язки, та вишкіл справжнього бійця. Амурчик, хоч сам майже дитина, поводився з дітками чемно та лагідно, витримав шалений напір ніжності десятків маленьких сердечок, – розповідає мати особливої дитини Наталья Григорьян.

З кращих знімків цієї фотосесії  у Миколаєві організують виставку. Потім світлини передадуть до військової частини та в дитячі реабілітаційні центри.

Нагадаємо, у міському центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю “Цветик-Семицветик” відкрили дві групи денного перебування.

Як відомо, 8 серпня у Миколаєві нагородили маленьких переможців онлайн-конкурсу дитячого малюнка «Екогерої починають яскраве літо».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram