Фото: Миколаївська міська рада

Миколаївські лікарні отримали шість сучасних автомобілів швидкої допомоги

Миколаїв отримав шість сучасних автомобілів швидкої допомоги. Транспорт у якості гуманітарної підтримки передав міжнародний благодійний фонд «На честь покрови Пресвятої Богородиці».

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Машини закріплять безпосередньо за лікувальними закладами міста – лікарнями №4 і №5, пологовими будинками №1 та №2. Ще по автомобілю отримає Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 та Центр соціально значущих хвороб.

Це дуже велика допомога, особливо сьогодні, коли наші медзаклади несуть надмірне навантаження і займаються лікуванням поранених цивільних і військових. Попри те, що Миколаїв зараз є прифронтовим містом, лікарні надають послуги в повному обсязі. Це і пологи, прийняли більше тисячі, і люди з інсультом, які отримують тромболізис, і хворі на ВІЛ та туберкульоз. Одразу шість автомобілів наші заклади не отримували ще ніколи, – розповіла начальниця міського управління охорони здоров’я Ірина Шамрай.

Усі швидкі пристосовані для перевезення людей з фізичними порушеннями. Кожен медзаклад буде використовувати транспорт для своїх потреб. Лікарні – для консультування пацієнтів вдома та госпіталізації. Пологові будинки – для постійного зв’язку з жіночою консультацією та негайного перевезення жінок до акушерського стаціонару.

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги автівка знадобиться під час проведення щеплень проти COVID-19 серед маломобільних груп населення та великих колективів, а Центру соціально значущих хвороб – для надання медичної допомоги хворим на ВІЛ-інфекцію, гепатит С і туберкульоз.

Ми дуже дякуємо всім людям, які до цього долучилися і організували цю акцію. Медзаклади, які взагалі не мали автомобілів, тепер можуть користуватися сучасним транспортом. До того ж, автівки обладнані усім необхідним для пацієнтів з інклюзивом. Тепер ми зможемо їх перевозити і транспортувати, – додала Ірина Шамрай.

Аби автівки слугували медикам довго і лише рятували життя людей, їх окропили святою водою та зачитали молитву. Вже незабаром новий транспорт заступить на зміну і допомагатиме працівникам медзакладів виконувати свої професійні обов’язки.

Нагадаємо, що заклади охорони здоров’я Миколаївської області отримали десять апаратів штучної вентиляції легень та портативний рентген-апарат. Обладнання розподілили між спеціалізованими закладами охорони здоров’я Миколаївщини.

Також у травні в миколаївські пологові будинки прибула гуманітарна допомога від Громадської спілки «Український фонд енергоефективності та енергозбереження» та ЮНІСЕФ.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram