В Україні на фоні пандемії коронавірусу безпечно відпочивати щонайменше в чотирьох регіонах, серед яких є Миколаївська область.
Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі телеканалу “Україна 24”, пише РБК-Україна.
Він зазначив, що в цих областях наразі відкрито все, і українці можуть відправитися туди на відпочинок.
Відкрито все зараз в областях, в яких показники відповідають критеріям, задекларованих урядом. Тобто можна поїхати в Одеську, Херсонську область, в Запорізьку, Миколаївську, і відпочивати в Україні, – сказав Ляшко.
Також він нагадав, що з 15 червня відкриваються зовнішні авіаперельоти.
Євросоюз говорить також, що з 1 липня відкриє свої кордони для іноземних громадян третіх країн, якщо ці країни дотримуються певних епідоміологічних норм”, – додав головний санітарний лікар.
Нагадаємо, у Миколаєві будівлю колишньої дитячої інфекційної лікарні передали Могилянці під університетську клініку.
Як відомо, уряд дозволив українцям літати за кордон із 15 червня.
Раніше повідомлялось, у Олени Зеленської виявили COVID-19.




