ФОТО: Національна поліція

Миколаївська кіберполіція та «Могилянка» підписали Меморандум про співпрацю

1 грудня на базі університету керівник відділу потидії кіберзлочинам у Миколаївській області Кіберполіції ДКП НПУ полковник поліції Ганна Забєліна та ректор Чорноморського Національного університету ім. Петра Могили Леонід Клименко підписали Меморандум про співпрацю та партнерство. 

Мета підписання документу про співробітництво – підвищення ефективності протидії кіберзлочинам, повідомляє відділ протидії кіберзлочинам в Миколаївській області.

Впродовж десятиліть ЧНУ ім. Петра Могили років визнається найкращим закладом вищої освіти в Миколаєві, а факультет комп’ютерних наук готує фахівців за сучасними напрямами в області інформаційних технологій. Саме тому виш має можливість готувати спеціалістів, здібних боротися з кіберзлочинами, а також захищати від недобросовісної конкуренції та злочинних впливів віртуальне середовище. 

Для університету Меморандум — новий поштовх та можливість готувати таких спеціалістів, яких вимагають нові реалії життя та розвиток сучасних технологій, а для студентів – це можливість проходження практики, стажування, підвищення фахового рівня знань завдяки кіберполіцейським. 

Також Меморандумом передбачено проведення на базі університету тренінгів та навчальних курсів, де працівники кіберполіції зможуть обмінюватися досвідом зі студентами, які в майбутньому зможуть поповнити ряди висококваліфікованих кіберполіцейських. 

Нагадаємо, у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили в Миколаєві відкрилася науково-дослідна навчальна лабораторія, яка буде розробляти наноматеріали і технології, в тому числі в медичній сфері.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram