Фото - МрійДій

Миколаївські волонтери передали чотири позашляховики на потреби українських військових

Кожен транспортний засіб пройшов повне технічне обслуговування.

Волонтери бізнес-платформи «МрійДій» передали чотири автомобілі Hyundai Terracan, які будуть направлені на передову захисникам півдня. Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА.

У вівторок, 20 вересня, начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, генерал-майор Дмитро Марченко та секретар Миколаївської міськради Дмитро Фалько разом з головою платформи «МрійДій» Максимом Бревдою оглянули передані автомобілі.

Читайте також: Миколаївські нацгвардійці отримали автомобіль швидкої допомоги від волонтерів

Віталій Кім подякував благодійникам за таку допомогу та зазначив, що автівки стануть надійними помічниками для наших захисників.

«Наші волонтери – це наше все. Вони допомагають на постійній основі вже понад 200 днів. Найвідоміші в нашому місті «МрійДій» також постійно допомагають. Транспорт ми передаємо через командирів бригад, для того, щоб вони розподіляли для бойових задач.

На жаль, ми не можемо зараз забезпечити кожного військового автомобілем, тому офіційно передаємо на командирів», – сказав він.

Крім того, Максим Бревда додав, що кожен транспортний засіб пройшов повне технічне обслуговування та пофарбований за рекомендацією військових.

Читайте також: Український футболіст Роман Зозуля відправив до Миколаєва карету “швидкої допомоги”

Нагадаємо, що миколаївські волонтери отримали 28 велосипедів в рамках кампанії #BikesForUkraine. Велосипеди мають підвищити мобільність волонтерів і волонтерок, та дозволять безпосередньо розвозити гуманітарну допомогу тим, хто найбільше цього потребує.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram