Фото - Агенція розвитку Миколаєва

Миколаївські волонтери отримали велосипеди з Норвегії в рамках кампанії #BikesForUkraine

Загалом велосипеди для дорослих отримали представники 10-ти гуманітарних штабів та волонтерських центрів міста для своєї діяльності.

Миколаївські волонтери отримали 28 велосипедів в рамках кампанії #BikesForUkraine. Велосипеди мають підвищити мобільність волонтерів і волонтерок, та дозволять безпосередньо розвозити гуманітарну допомогу тим, хто найбільше цього потребує. Про це повідомили в Агенції розвитку Миколаєва.

Війна показала, що велосипед – доступний та зручний транспортний засіб, який дозволяє дістатись до пункту призначення навіть тоді, коли нема ані транспорту, ані бензину. Почувши про цю ініціативу, ми зробили колективну заявку на веліки від гуманітарних штабів Миколаєва.

Велосипеди відвантажили на Закарпатті. А далі ми організувати трансфер до Миколаєва і роздали їх волонтерам, – каже Евген Гомонюк, комунікаційний менеджер проекту.

Загалом велосипеди для дорослих отримали представники 10-ти гуманітарних штабів та волонтерських центрів міста для своєї діяльності. Це Гуманітарний штаб «ДОФ», Гуманітарний штаб МрійДій, СпівДія Миколаїв Гуманітарний хаб, КОРАБЕЛЬНИЙ КРАЙ, Волонтерський штаб «Inspire Volunteers», Волонтерське об‘єднання «HOME’як» та інші.

Читайте також: До Миколаєва надійшла чергова партія меблів для центрів розміщення ВПО

Всі вони чи не щоденно здійснюють доставку продуктових пакунків, дитячих та гігієнічних наборів, медикаментів нужденним мешканцям міста Миколаєва та Миколаївської області.

Разом з цими хлопцями та дівчатами робимо все можливе для подолання гуманітарної кризи та настання нашої перемоги. Маючи додатковий транспорт, вони виконуватимуть свою надзвичайно важливу справу швидше. А значить ще більше миколаївців отримають допомогу, особливо ті, хто не може самостійно стояти в чергах за гуманітаркою.

Тому дуже дякуємо всім наших друзям, партнерам і волонтерам за підтримку, – додає Євген Гомонюк.

Нагадаємо, що українські та литовські волонтери об’єднали спільні зусилля, щоб передати автомобіль швидкої допомоги для потреб військовослужбовців Національної гвардії України, які боронять Миколаївщину.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram