mkrada.gov.ua

Миколаїв отримав пожежні комплекси для комунального гуртожитку, де оселять вимушених переселенців

Це вогнегасники, пожежні рукави з чавунними кранами та пожежні шафи.

Миколаїв отримав пожежні комплекси для комунального гуртожитку, де нещодавно відремонтували кімнати для комфортного проживання переселенців та працівників критичної інфраструктури міста, які постраждали внаслідок бойових дій

Це вогнегасники, пожежні рукави з чавунними кранами та пожежні шафи для їх компактного розміщення на загальну суму 55 тисяч гривень.

Читайте також: Миколаїв отримав меблі для гуртожитку, де житимуть переселенці

Обладнання придбане за кошти Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine – USAID Україна в рамках проекту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East).

«Окрім забезпечення комфортних умов проживання людей, необхідно пам’ятати і про безпеку. Тому ми отримали 10 пожежних комплексів для цього гуртожитку та інших подібних об’єктів, де облаштовані центри розміщення внутрішньо переміщених осіб в Миколаєві. Як завжди, не перестаємо дякувати нашим партнерам за підтримку миколаївців!», – каже Євген Гомонюк, менеджер з комунікацій Агенції розвитку Миколаєва.

В гуртожитку наразі триває ремонт приміщень загального користування (лобі, хол та кімната для людини з інвалідністю). Вже відремонтовані житлові кімнати, кухня, санвузли, та приміщення з умивальниками на першому поверсі. Для комфортного проживання кімнати вже укомплектовані меблями та наборами постільної білизни, додатково є електричний чайник і холодильник.

Незабаром ці затишні оселі стануть тимчасовим домом для вимушених переселенців та миколаївців, які втратили житло внаслідок російської агресії.

Читайте також: Мінреінтеграції передасть зимовий одяг дітям переселенців

Нагадаємо, що компенсацію від держави за програмою “Прихисток” для осіб, які розмістили переселенців, планують збільшити удвічі – із 450 до 900 грн. Про це повідомила віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram