Фото - Агенція розвитку Миколаєва

Миколаїв отримав меблі для гуртожитку, де житимуть переселенці

Меблі придбані за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East).

Миколаїв отримав партію меблів для облаштування відремонтованих кімнат комунального гуртожитку, де будуть жити переселенці та працівники критичної інфраструктури міста, які постраждали внаслідок бойових дій.

Це ліжка з матрацами, приліжкові тумби, шафи для одягу, столи, стільці, напільні вішалки, ковдри, подушки та комплекти постільної білизни на загальну суму до 470 тисяч гривень. Про це повідомляє Агенція розвитку Миколаєва.

Читайте також: Жителі Нечаянської громади зможуть отримувати виплати ВПО

Меблі придбані за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East).

«За кошти міжнародних донорів ще в травні ми почали ремонт житлових та санітарних приміщень у комунальному гуртожитку для облаштування центру розміщення внутрішньо переміщених осіб в Миколаєві.

Основні роботи завершили ще влітку. Тому більше 10 відремонтованих кімнат чекали на меблювання. І ось у вересні ми почали отримувати перші меблі.

Тому дуже вдячні нашим партнерам за чергову допомогу та підтримку громади міста Миколаєва!», – каже Анна Ганжул, директорка Агенції розвитку Миколаєва.

Ці меблі підуть на укомплектування кімнат в гуртожитку, де закінчили ремонт для комфортних умов проживання вимушених переселенців та миколаївців, які втратили житло внаслідок російської агресії.

Читайте також: Мінреінтеграції передасть зимовий одяг дітям переселенців

Нагадаємо, що компенсацію від держави за програмою “Прихисток” для осіб, які розмістили переселенців, планують збільшити удвічі – із 450 до 900 грн. Про це повідомила віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram