Миколаїв отримав 4 нових установки зворотного осмосу від міжнародних благодійників з «IsraAid»

Щодня миколаївці отримують питну воду з кількох джерел: приватних та комунальних свердловин, від волонтерів та благодійників, які доставляють її на точки розливу, а також з облаштованих станцій з фільтрами зворотного осмосу. Представники міжнародної організації «IsraAid» вирішили допомогти і надали Миколаєву кілька нових установок для очищення води.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Вже понад три місяці у Миколаєві, який не має власної питної води, через ворожу диверсію російських окупантів, використовують технологію зворотного осмосу для очищення води з лиману. Суть її полягає у поглибленій фільтрації води за допомогою спеціальних мембран, які дозволяють видалити шкідливі молекули та іони з розчину, залишаючи лише чисту, питну воду.

У Миколаєві на сьогодні функціонує кілька станцій зворотнього осмосу, котрі були облаштовані як місцевою владою, так і волонтерами. Збільшити об’єми очистки допомогли і ізраїльські партнери з організації «IsraAid».

Дивіться також: Питна вода у Миколаєві: які пункти роздачі працюють

Такі установки працюватимуть в будівлях адміністрації Центрального, Інгульського, Заводського та Корабельного районів міста, аби миколаївці мали змогу отримати очищену воду для пиття та приготування їжі. 

Невдовзі установки облаштують на території районних адміністрацій і місцеві мешканці зможуть набирати воду за встановленим графіком.

Нагадаємо, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич нещодавно заявив, що у місті хочуть створити одне чи кілька нових джерел водозабору, щоб поступово вирішувати проблему з водопостачанням.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram