ФОТО: NikLife

Миколаївський плавець вп’яте потрапив до Книги Рекордів України

Миколаївський рекордсмен Михайло Романишин, який підкорив Дніпро та подолав 102-кілометрову дистанцію водою з благодійною метою, знову потрапив до Книги Рекордів України.

Друковане видання за 2022 рік, яке включає півтисячі рекордів на 200 сторінках, нещодавно було презентовано громадськості, повідомляє NikLife.

Як зазначив сам плавець, до Книги Рекордів його ім’я потрапляє вже вп’яте, у трьох індивідуальних номінаціях та двох колективних. Саме про групові досягнення йдеться у новому виданні.

Найдовший заплив на відкритій воді 985 км. Страхолісся (кордон з Білоруссю) — Херсон. Рікою Дніпро добовий заплив у відкритій воді (55 км).

Читайте також: 300 українців стали учасниками запливу через Босфор

Михайло Романишин – рекордсмен України 2019 та 2020 року. Він здолав 900 км протягом 37 днів по Дніпру та встановив рекорд України. У серпні 2020 року він здійснив цілодобовий заплив 55 км на відкритій воді київського озера Міністерка.

Станом на 1 липня 2021 року у Миколаївській області було встановлено 17 рекордів України. Найбільший показник по країні належить столиці — у Києві зареєстрували 803 рекорди.

Нагадаємо, 25 серпня у територіальній громаді міста Вознесенська пройшли перші в Україні змагання з плавання на пентамарафонскій дистанції (50 кілометрів).

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram