Миколаївський академічний художній драмтеатр показав на сцені в укритті драматичну виставу «Кольори»

Миколаївський академічний художній драматичний театр показав на сцені в укритті драматичну виставу «Кольори». Спектакль приурочили до Дня пам’яті жертв Голодоморів.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

У суботу, 26 листопада, в Україні вшановували пам’ять жертв Голодоморів. До відзначення цієї пам’ятної дати приєднався і драматичний театр. На сцені в укритті актори показали життєву драму Павла Ар’є «Кольори».

Вистава Павла Ар’є «Кольори», яка вже давно йде в репертуарі нашого театру, залишається актуальною. досі. Історія про український народ, який намагалися знищити, про знущання НКВС, про людей, які були змушені виїхати за кордон під час Другої світової війни. Це постійне нагадування людям, що українці незламні, що життя триватиме завжди, — розповів директор-художній керівник Артем Свистун.

На перегляд вистави завітали військові Збройних сил України та ветерани АТО. У центрі сюжету – жінка в чорному – літня швачка, яку евакуювали за кордон у часи Другої світової війни, та її спогади про страшні часи масових штучних голодів. Окрім головної героїні, на сцені зустрічаються ще чотири жінки різного віку, статку, світогляду, способу життя та соціального статусу. Кожна має свій яскравий характер, свої бажання та мрії…

Спектакль присвятили не лише історичній даті, а й пам’яті заслуженої артистки України Сталіни Лагошняк, яка раніше виконувала головну роль. Тепер на сцені інша акторка — Галина Губова.

Подивитися виставу можна було протягом двох днів — у суботу та неділю. Нині театр вже готує кілька прем’єр і працюватиме попри блекаути та відключення світла. У закладі культури запаслися генераторами та свічками.

Я хочу запевнити наших миколаївців, за будь-яких обставин вистави будуть на сценах нашого театру. За це ми вдячні хлопцям ЗСУ і, власне, жителям міста, які нас підтримують і приходять на спектаклі. Попри всі жахіття війни театральне життя у Миколаєві продовжується, — додав Артем Свистун.

Вже по завершенню вистави глядачі та актори театру вшанували пам’ять жертв Голодоморів хвилиною мовчання.

Нагадаємо, у Миколаєві 26 листопада вшанували пам’ять жертв Голодоморів.

Раніше повідомлялося, у Миколаєві попри блекаут волонтери спільно з підприємцями організували розваги для дітей з інвалідністю.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram