Миколаївські підприємці в черговий раз вийшли з мітингом під ОДА

Миколаївські підприємці вкотре вийшли під стіни обласної державної адміністрації з мітингом. Вони вимагають збереження спрощеної системи оподаткування та виступили проти обов’язкової фіскалізації. ФОПи вважають, що нові законодавчі ініціативи в податковому кодексі вбивають бізнес, особливо в час пандемії і через обмеження пов’язані з цим.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

Організатори мітингу – Коаліція Об’єднаних Підприємців України разом з громадською організацією «300 Миколаївців». Представники малого і середнього бізнесу сподіваються, що їх почує голова облдержадміністрації Віталій Кім, а також, що очільник області зможе донести звернення ФОПів до президента України.

Для того, щоб підтримати ті законопроєкти, що ми відстоювали. Я думаю, що всі знають, ми багато разів були в Києві і вже неодноразово оголошували, що є певні закони, котрі можуть захистити наші інтереси. І на сьогодні, через ту ситуацію, що склалась і через ухвалення закону, який просто знищить малий та середній бізнес, – звернувся до присутніх голова ГО “300 Миколаївців” Андрій Толпекін.

З 1 січня 2022 року підприємців Миколаївщини зобов’язали користуватися реєстраторами розрахункових операцій. У податковій зазначають, що такі вимоги діють стосовно платників єдиного податку другої, третьої та четвертої груп. Підприємці ж вбачають в цих змінах до Податкового Кодексу загрозу для бізнесу. Що таким чином іде наступ на малий та середній бізнес на користь великих підприємців.

Нас вирішили знищити. Для чого? Щоб надати супермаркетам ті землі, де стоять рикни, торговельні комплекси, щоб вони поставили там свої мега-маркети і взяли нас туди на роботу. А вони ж не беруть на роботу, їм потрібні раби. То ж я не розумію, куди іде держава? – поскаржилась підприємиця Марина Шумилова.

ФОПи підготували лист з вимогами до обласної влади. В якому вимагають збереження спрощенки для всіх підприємців на єдиному податку, скасування вбивчих штрафів по первинці, зменшення тарифів на енергоносії для розвитку підприємництва, а також відсторонення Данила Гетьманцева – очільника фінансового комітету Верховної ради.

Лист з вимогами та підписами ФОПи хотіли вручити особисто Віталі Кіму, однак чиновник разом із заступниками перебуває на лікарняному. Замість нього до людей вийшов начальник відділу з питань звернень облдержадміністрації. Він і забрав всі папери, щоб передати їх вищому керівництву.

Раніше повідомлялось, що миколаївських ФОПів зобов’язали користуватися касовими реєстраторами.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram