Миколаївські надзвичайники розбирають завали водолазно-рятувальної станції, яку окупанти знищили в жовтні

 Миколаївські надзвичайники розбирають завали знищеної внаслідок російських обстрілів водолазно-рятувальної станції. Будівля не підлягає відновленню, роботи з ліквідації триватимуть декілька днів.

Більше про це дивіться у сюжеті.     

Цеглину за цеглиною надзвичайники розбирають завали станції, яка раніше була основним рятувальним пунктом вздовж берегової лінії у Миколаєві. У міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій кажуть, лише зараз дійшли руки до ліквідації наслідків обстрілу свого об’єкта. Останніми місяцями надзвичайники спрямовували всі сили на житлові будинки та соціальні будівлі, що також постраждали від атак окупантів. 

Наразі до робіт залучили шестеро працівників 10-го взводу державного воєнізованого гірничорятувального загону. Опісля проведення небезпечних робіт розбирати завали продовжить добровольче формування, яке створили рішенням виконкому міськради.

За результатами проведення експертизи визначили, що будівля зруйнованої станції не підлягає відновленню, тож її треба зносити.

Оскільки Миколаїв є містом на хвилі та має чимало водних кооперативів, а дехто з миколаївців володіють власними плавальними засоби і часто відпочивають поблизу річок у мирний час, тож місто потребує нової сучасної водолазно-рятувальної станції на місці зруйнованої.

Нагадаємо, у листопаді миколаївські надзвичайники приступили до ліквідації наслідків після обстрілу російською армією будівлі місцевого заводу «Кристал». Роботи велися упродовж двох днів.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram