Миколаївські надзвичайники ліквідовують наслідки російського удару по будівлі заводу «Кристал»

Миколаївські надзвичайники приступили до ліквідації наслідків після обстрілу російською армією будівлі місцевого заводу «Кристал». Роботи планують вести упродовж двох днів.

Детальніше про них, а також як триває робочий процес дивіться у сюжеті. 

Вони одягають спорядження, встановлюють спецтехніку, зводять кран та автовежу і починають працювати. Будівлю заводу «Кристал» рашисти обстріляли ще влітку під час масованого ракетного удару по низці промислових об’єктів у Миколаєві. Навіть через кілька місяців після атаки миколаївським надзвичайникам роботи вистачає. 

Проводимо роботи з демонтажу небезпечних конструкцій за вказівкою міського голови Олександра Сєнкевича і начальника управління з питань надзвичайних ситуація Олександра Герасімені. Демонтуємо всі небезпечні конструкції, які загрожують мешканцям нашого міста і щоденно тут бувають, — розповів командир гірничорятувального взводу ДСНС України Олександр Манько.

До робіт залучили більше десятка рятувальників 10-го воєнізованого гірничорятувального взводу Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також три одиниці спеціальної техніки.

За словами надзвичайників, найбільшу загрозу створюють звисаючі плити та профнастил, яким будівля обшита ззовні. У міському управлінні з надзвичайних ситуацій планують упродовж двох днів завершити роботу на цій локації. Далі експертна комісія буде вирішувати, чи можливо відновити будівлю.  

Нагадаємо, Миколаїв отримав унікальну високотехнологічну каналопромивну машину. Її працівники комунального підприємства «Миколаївводоканал» використовуватиме для ефективного та швидкого очищення міських каналізаційних мереж від мулу та сміття.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram