Миколаївські лікарні врятували життя саперу, який підірвався на ворожій міні

Лікарі врятували сапера, який підірвався на російському снаряді під час розмінування території поблизу нещодавно деокупованої Олександрівки, що на Херсонщині. Завдяки своєчасній допомозі, яку надали пораненому у Миколаївській міській лікарні №5, чоловік вижив.

Подробиці дивіться у сюжеті.   

Російські окупаційні війська відступаючи під натиском Збройних сил України часто вдаються до мінувань території, які ще донедавна контролювали. Аби якнайшвидше повернути у деокуповані населені пункти нормальне життя, на звільнених територіях у посиленому режимі працюють сапери та вибухотехніки. Така робота є надзвичайно небезпечною для життя і здоров’я українських розмінувальників.

Так, 29 листопада, поблизу Олександрівки під час розмінування території на ворожій міні підірвався сапер. Пораненому швидко наклали турнікет, аби зупинити кровотечу та оперативно доставили у 5-ту міську лікарню.

Також постраждалий дістав поранення живота та кілька опіків, але був при тямі. Лікарі кажуть, вчасно накладений турнікет допоміг уникнути сильної крововтрати, проте без хірургічного втручання не обійшлося, йому довелося ампутувати кінцівку до коліна.

Тепер на чоловіка чекає складний шлях реабілітації після операції. Триватиме він 3-4 місяці.

Завдяки зусиллям лікарів вдалося життя українського сапера вдалося зберегти. Пацієнт наразі має пригнічений емоційний стан, але водночас зберігає бойовий дух. Саме таку незрівнянно велику суму щодня наші захисники, рятувальники, комунальники платять сьогодні, аби якнайшвидше прогнати окупантів з української землі та повернути мирне життя.

Нагадаємо, у медзакладах Миколаєва, які постраждали внаслідок російських обстрілів, продовжуються ремонтні роботи. Знімальна група телеканалу «МАРТ» перевірила, як відновлюють міську лікарню №5.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram