Миколаївська учасниця «Міс Україна-2021» презентувала свій благодійник проєкт

21 жовтня в Палаці «Україна» відбудеться ювілений 30 гранд-фінал Національного конкурсу «Міс Україна-2021». Вже невдовзі учасниці зустрінуться у конкурсному таборі в Києві, а поки зайняті виконання домашнього завдання у своїх рідних містах.

Про це йдеться у сюжеті кореспондента ТРК «МАРТ».

Недарма ще з часів заснування Миколаєва, наше місто називають містом наречених, адже корабельний край завжди славився вродливими і талановитими дівчатами. Довести це та позмагатися за звання «Міс Україна» спробує Дарія Зотова. Дівчина розповіла, що надихнуло її взяти участь у всеукраїнському конкурсі краси.

Я завжди займалася моделінгом, однак раніше я їздила за модельними контрактами, а цьогоріч у зв’язку з пандемією коронавірусу і труднощами кудись поїхати, я вирішила взяти участь в українському конкурсі «Міс Україна». Це насправді раптово вийшло: ми з подружкою гуляли по торговому центру «Гулівер» у Києві і там був кастинг. Ми вирішили спробувати і вдалося пройти, — розповіла вона.

Дарії 20 років, десять з яких вона присвятила художній гімнастиці. Дівчина навіть здобула титул чемпіонки України з бально-спортивних танців. Тепер налаштована стати головною красунею країни.

11 жовтня ми заїжджаємо до табору, він буде до 21-го числа. Тоді ж відбудеться фінал. Там ми будемо перебувати весь час. Щодня будуть репетиції, о 6:30 підйом, вже о 7-й починатиметься зарядка, далі заняття. Розклад дня буде досить складним, — розповіла миколаївська учасниця конкурсу «Міс Україна-2021».

Окрім того, кожна учасниця має представити свій благодійний проєкт. Дарія Зотова, будучи з багатодітної родини вважає своїм обов’язком докласти зусиль, аби в Україні стало менше дитячих будинків і кожна дитина могла відчувати тепло домашнього вогню. Як розповідає мама учасниці конкурсу Наталя Зотова, донька вирішила висвітлити тему будинків сімейного типу задля заохочення молодих родин брати на виховання дітей, позбавлених батьківського піклування.

Це її власна життєва історія. Батько пішов з родини, вона змінила ім’я та прізвище, бо він не допомагав, коли була потреба. Дарія була змушена почати заробляти з раннього віку. Однак вона завжди мала таку ціль, як допомога дітям. Коли вона вже публічно заявила про цей проєкт, то багато людей відгукнулося допомогти і це посприяло її мрії здійснитися, — розповіла мама Дарії Зотової.

Мета проєкту залучити увагу громадськості до розвитку умінь, навичок і талантів дітей з будинків сімейного типу шляхом різноманітніх майстер-класів, хенд-мейдів та воркшопів. На заклик Дарії Зотової відгукнулись низка меценатів, волонтерів та спонсорів. Аби додати казковості дитячому святу його організували у Миколаївському Палаці Урочистих подій, керівництво якого зголосилося підтримати ідею благодійного проєкту.

Сама Дарія Зотова відзначає, це вже не перший її досвід благодійної діяльності, проте цього разу вона надала їй публічності.

Я до цього до дитячих будинків завжди передавала речі, також ми допомагали фінансово. Однак я ніколи цього ніде не висвітлювала, я вважала, що це має відбуватися тихо. Проте для конкурсу слід показати, аби бачили, що є приклади і результат, — сказала вона.

Попереду на дівчину чекає боротьба за звання «Міс Україна», а от міцну підтримку Дарія Зотова у рідному Миколаєва вже точно має.

Нагадаємо, у Миколаєві на сьогодні функціонує чимало будинків сімейного типу, про один з таких, що належить родині Каманіних телеканал «МАРТ» підготував ексклюзивний сюжет.

Як відомо, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва відвідала благодійний бал, під час якого збирали гроші на покупку С-дуги для дитячої обласної лікарні і придбала п’ять картин. Дане обладнання дозволить робити рентген дітям прямо під час операції. Також апарат має мінімальну радіаційну здатність і завдає мінімальної шкоди організму.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram