Фото: Ганна Замазєєва / Facebook

Ганна Замазєєва придбала п’ять картин на благодійному аукціоні: кошти підуть на обладнання для дитячої лікарні

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва відвідала благодійний бал, під час якого збирали гроші на покупку С-дуги для дитячої обласної лікарні. Дане обладнання дозволить робити рентген дітям прямо під час операції. Також апарат має мінімальну радіаційну здатність і завдає мінімальної шкоди організму.

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

Світова практика доводить, що меценатство і благодійні акції допомагають оснащувати медустанови додатковим обладнанням у короткі строки. Подібні заходи, як ніколи об’єднують небайдужих людей заради спільної мети. Оскільки разом, працюючи, як єдиний механізм, ми можемо зробити набагато більше. Як мама двох діток, я не з чуток знайома з невичерпним потоком дитячої енергії, яка іноді призводить до травм. До того ж, усі ми колись були дітьми, які розважали себе у дворі, як могли. А ці розваги, часом, закінчувалися синцями, подряпинами або чимось гіршим. Саме тому я не могла залишатися осторонь благодійного балу, — написала голова облради.

Фото: Ганна Замазєєва / Facebook

Ганна Замазєєва додала, що придбала на аукціоні п’ять картин миколаївських художників, тим самим приєднавшись до збору коштів на покупку С-дуги для відділення травматології Миколаївської дитячої обласної лікарні.

Нещодавно ми почали процес передачі санаторію «Дубки» до цього медзакладу. Там діти з онкології, травматології, неонатології, неврології, кардіології та інших відділень будуть проходити реабілітацію в комфортних умовах під постійним наглядом лікарів, — відзначила вона.

Нагадаємо, голова облради Ганна Замазєєва заявила, що обласна влада планує залучити бізнес для вирішення проблеми питної води в сільських школах.

Як відомо, у Миколаєві на базі санаторію, котрий нині не працює обласна влада планує облаштувати великий південний центр для дітей.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram