У Миколаєві на базі санаторію, що не працює, облаштують великий південний центр для дітей

У Миколаєві на базі санаторію, котрий нині не працює обласна влада планує облаштувати великий південний центр для дітей. Про це під час звітної прес-конференції розповіла голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

Ідеться про санаторій «Південний», що має філію в Рибаківці і вже два роки не функціонує. За словами Ганни Замазєєвої, у планах не просто відновити його роботу, а створити надсучасні умови для перебування там дітей.

Ми зараз вже домовились про велику спонсорську допомогу, майже мільйон євро, щоб його відновити. Ми запросили відоміших рестораторів – це з приводу того, що ми робимо для дітей. Ми хочемо зробити дуже великий південний дитячий осередок, – розповіла голова обласної ради.

У новоствореному Центрі діти проходитимуть реабілітацію, для цього будівлю переобладнають, там буде безбар’єрний доступ. Особливу увагу приділятимуть харчуванню маленьких відвідувачів. Для цього хочуть побудувати оригінальну їдальню.

Ми запросили відомих рестораторів з Одеси і Миколаєва, які будуть робити там (в їдальні – ред.) певне меню, вони будуть перейматися саме цим питанням і це буде, я вважаю, дуже цікавий приклад, як можна і необхідно турбуватися про дітей, – сказала Ганна Замазєєва.

Що стосується філії санаторію «Південний» в Рибаківці, вже цього року планується її відкрити і приймати туди на відпочинок дітей за путівками або за кошти обласної програми «Турбота». Також Ганна Замазєєва розповіла, що з першого дня на посаді опікується питанням створення саме в Миколаєві Південного осередку по боротьбі з дитячою онкологією.

Ми не просто підписали нову угоду і меморандум про співпрацю з лікарнею “Охматдит”, вони вже зараз нам надають консультації, ми заклали в тендерні процедури саме так все, щоб облаштувати в нашій дитячій лікарні велику кількість місць для того, щоб приймати діточок з усього Південного регіону, – розповіла Замазєєва.

Про строки реалізації проєкту голова обласної ради поки що не повідомила.

Раніше повідомлялось про те, що голова облради Ганна Замазєєва віддає свою зарплату благодійному фонду.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram