Миколаївська спортсменка завоювала «бронзу» Кубка світу з фехтування на візках

Спортсменка з Миколаєва Тетяна Позняк здобула бронзову медаль на міжнародних змаганнях з фехтування на візках.

Про це інформують на сторінці Миколаївської міськради.

Змагання проходять у Варшаві. Як повідомляє Національний паралімпійський комітет України, в Кубку світу беруть участь 145 спортсменів з 19 країн. Національну збірну представляє 15 спортсменів.

Тетяна Позняк завоювала «бронзу» у жіночій категорії В. Крім цього, за перший день змагань в активі України 5 високих нагород. Це дві золоті, одна срібна та дві бронзові медалі.

Нагадаємо, миколаївський шабліст Дмитро Серьоженко у складі Національної паралімпійської збірної команди з фехтування на візках виборов золото чемпіонату світу. Змагання стартували 6 липня у місті Варшава (Польща).

Як відомо, спортсмен з Миколаєва Данило Коновалов завоював срібну медаль серії Гран-прі зі стрибків у воду.

Раніше повідомлялося, у Миколаєві стартував відкритий чемпіонат міста з плавання на відкритій воді.