Шабліст з Миколаєва у складі збірної виборов командне золото чемпіонату світу з фехтування на візках

Миколаївський шабліст Дмитро Серьоженко у складі Національної паралімпійської збірної команди з фехтування на візках виборов золото чемпіонату світу. Змагання стартували 6 липня у місті Варшава (Польща).

Про це повідомляє пресслужба Національного комітету спорту інвалідів України.

У чемпіонаті світу з фехтування на візках серед спортсменів категорії С та шабельних команд беруть участь 56 учасників з 12-ти країн світу. Україну представляє 15 спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Загалом українська збірна виборола два золота: серед спортсменів категорії С та серед шабельних команд. Обидві нагороди Україна завоювала у фінальних поєдинках з представниками Росії, яка на цих змаганнях, згідно з санкціями, виступає без ідентифікації своєї країни і під нейтральним прапором.

Окрім миколаївця Дмитра Серьоженка, до складу шабельної команди увійшли Андрій Демчук, Артем Манько та Антон Дацко.

Нагадаємо, спортсмен з Миколаєва завоював срібну медаль серії Гран-прі зі стрибків у воду.

Раніше повідомлялося, у Миколаєві стартував відкритий чемпіонат міста з плавання на відкритій воді.