Миколаївська новорічна ялинка лідирує у Всеукраїнському конкурсі

Головна новорічна ялинка Миколаєва бере участь у Всеукраїнському конкурсі, станом на 13:00, 26 грудня, вона посідає перше місце, другою йде ялинка у місті Вінниця.

Проголосувати можна на сайті «ЛУН».

На сайті кожен охочий може дистанційно оглянути різдвяні ялинки різних міст України з висоти пташиного польоту.

Зокрема, з безпілотників було знято новорічні ялинки Києва, Львова, Одеси, Харкова, Черкас, Миколаєва та ще 14 міст України, щоб створити об’ємні зображення кожної.

Нагадаємо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич записав відеозвернення до миколаївців з нагоди новорічних свят.

Як відомо, через Різдво та Новий рік в Україні вводяться додаткові вихідні. Перші тривалі вихідні на українців очікують з 25 по 27 грудня через католицьке Різдво. Оскільки свято випадає на суботу – понеділок автоматично стає неробочим днем.

Наступним тривалим вікендом буде період з 1 по 3 січня. Новий рік знову випадає на вихідний день, тому неробочий день переноситься на понеділок. 7 січня православні українці відзначають своє Різдво. Державне свято випадає на п’ятницю, через що українці відпочиватимуть до 9 січня включно. Таким чином, в Україні в перший тиждень 2022 року буде лише три робочі дні.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram