Олександр Сєнкевич привітав миколаївців з Різдвом та Новим роком

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич записав відеозвернення до миколаївців з нагоди новорічних свят.

Ролик він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Дорогі миколаївці, вітаю вас зі світлим та радісним святом Різдва Христового та Новим Роком. У це світле свято бажаю вам любові та щастя, миру та достатку! Нехай ангел завжди оберігає вас та вашу сім’ю. Нехай у душі завжди панує надія, віра та спокій. Нехай рік, що минає, нагадує про себе лише приємними спогадами та веселими фотографіями. А наступний обов’язково принесе любов і згоду в кожну сім’ю. Веселих вам свят! З Різдвом Христовим та Новим Роком! — зауважив він.

Також Олександр Сенкевич побажав берегти здоров’я та проводити більше часу із близькими.

2021 рік вкотре нагадав нам, наскільки важливо берегти своє здоров’я, проводити більше часу з сім’єю, цінувати кожен момент разом, — сказав міський голова.

Нагадаємо, через Різдво та Новий рік в Україні вводяться додаткові вихідні. Перші тривалі вихідні на українців очікують з 25 по 27 грудня через католицьке Різдво. Оскільки свято випадає на суботу – понеділок автоматично стає неробочим днем.

Наступним тривалим вікендом буде період з 1 по 3 січня. Новий рік знову випадає на вихідний день, тому неробочий день переноситься на понеділок. 7 січня православні українці відзначають своє Різдво. Державне свято випадає на п’ятницю, через що українці відпочиватимуть до 9 січня включно. Таким чином, в Україні в перший тиждень 2022 року буде лише три робочі дні.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram